**** Hotel Biograf /ubytovanie Pisek

Hotel Pisek Biograf
 

Písok ubytovanie hotel Biograf : 
Luxusný hotel Biograf **** je moderný imidž hotel v centre kráľovského mesta Písek.

Hotel Biograf sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Dekanského kostola a renovovaných gotických "Parkánov". Históriu lokality umocňuje jedinečný archeologický nález v strednej Európe - mohýl z doby bronzovej.

Budova štvorhviezdičkového hotela bola architektom navrhnutá tak, že dokonale prepojil moderný dizajn a históriu objektu. Už začiatkom dvadsiateho storočia tu bolo prvé stále kino - biograf v juhočeskom Písku. Ubytovanie v hoteli Biograf ponúka všetko, čo súčasný náročný hosť potrebuje: dostupnosť, bezbariérový prístup, komfort, pohodlie, vzdušnosť a to všetko v hoteli rodinného typu. Skvelá kuchyňa, nonstop recepcia, široká ponuka služieb. Stavba bola v roku 2006 ocenená prestížnou cenou.

Biograf hotel Písek ubytovanie : Pre Vaše pohodlie je pripravených celkom 48 izieb v dvoch trojposchodových objektoch.

Hlavná budova: V hlavnej budove hotela Biograf v Písku je recepcia s nepretržitou službou, lobby bar, nefajčiarska klimatizovaná reštaurácia, salónik, menšia konferenčná miestnosť, a celkom 26 dvojlôžkových izieb.

Izby v hlavnej budove je možné usporiadať ako twin, väčšinou ako double. Svetlé a čisté izby sú vybavené moderným a funkčným nábytkom, kvalitnými tuhými matracmi a posteľná bielizeň v najjemnejšom damašku, televízory s dvadsiatimi programami, VoIP telefóny s lacným volaním, pevným vysokorýchlostným internetom zahrnutým v cene a hotelovým trezorom v každej izbe, ďalej samostatnou kúpeľňou, ktorá okrem hotelových fénov Valera v šiestich prípadoch obsahuje aj vaňu. Dve izby sú mimo to bezbariérovo prispôsobené. Desať izieb je vybavených minibary a je tu možnosť prístelky.

Vedľajšia budova: bola uvedená do prevádzky v roku 2009. Ponúka 1 jednolôžkovú a 18 moderných luxusných dvojlôžkových izieb. Pre najnáročnejšiu klientelu potom 3 apartmány - rodinný, novomanželský a prezidentský. V tomto bezbariérovom bloku sú všetky izby navyše klimatizované. Na všetkých izbách nájdete minibar, zatemňovacie rolety v oknách pre Váš lepší spánok, trezor, VoIP telefón, WIFI, TV s 20 programami v šiestich jazykoch.

Ubytovanie Hotel Biograf Písek hotelová reštaurácia : 
Štýlová a plne klimatizovaná nefajčiarska reštaurácia hotela Biograf v Písku na Vás dýchne atmosférou českého filmu zo 40. rokov. Môžete tu posedieť s priateľmi, organizovať rodinné oslavy, alebo si len tak zájsť na romatickú večeru vo dvoch.

V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky formou bufetu podávané v reštaurácii hotela Biograf medzi siedmou a desiatou hodinou rannou. Raňajky obsahujú studenú aj teplú kuchyňu, svetlé a tmavé a sladké pečivo, čerstvé ovocie a zeleninu aj výborné párky. Ak by ste z akýchkoľvek dôvodov potrebovali odísť mimo tieto hodiny, pripraví Vám so sebou raňajkový balíček.

Hotel Písek Biograf ubytovanie hotelové služby :
Dieťa do 6 rokov zdarma. Domáce zviera za poplatok. Uzavreté parkovacie státie za poplatok.
V 3. poschodí hlavnej budovy je relaxačná miestnosť s Fínskou saunou. Priestor je vybavený pohodlnými anatomickými ležadlami pre odpočinok alebo k počúvaniu obľúbenej hudby, a slúži výhradne hotelovým hosťom a VIP klientele. Medzi hlavnou a novou časťou objektu je upravený oddychový priestor, ktorému dominujú vyrastené strieborné smreky. Priamo uprostred mesta tak môžete relaxovať v tichom zákutí na pohodlných lavičkách. Pre priaznivcov aktívnej relaxácie sú pripravené jednorazové VIP karty do partnerského klubu Harmony, čo je wellness a fitness na 1300 m2 (dve aerobikové sály, spinning, fitbox, squash, posilňovňa, horolezecká stena. Môžete si vyskúšať rôzne cvičebné štýly). Relaxovať môžete v saune, parnej kabíne či vo whirpoolu. K dispozícii tiež solárium a v blízkosti recepcie detský kút<

Hotel Pisek Biograf - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Pisek Biograf - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Pisek Biograf - možnosť pripojenia na internetHotel Pisek Biograf - k dispozícii letná terasaHotel Pisek Biograf - golfHotel Pisek Biograf - k dispozícii kavareňHotel Pisek Biograf - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Pisek Biograf - hotel má reštauráciuHotel Pisek Biograf - hotel má vináreňHotel Pisek Biograf - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Pisek Biograf - akceptuje creditné karty VISAHotel Pisek Biograf - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Pisek Biograf - tenis - v blízkosti hotelaHotel Pisek Biograf - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Pisek Biograf - Iybz sú vybavené televízoromHotel Pisek Biograf - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Pisek Biograf - Izby s vlastnou toaletouHotel Pisek Biograf - v izbach je telefon